חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

שני תצלומי דיוקן של הצייר מאוריצי גוטליב, בפורמט Cabinet portrait. בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של מאוריצי גוטליב בתחפושת מזרחית, אוחז בפגיון. גווני חום, 10X20.5 ס"מ. על התצלום, אשר הופק בעיר וינה, לא מצויין תאריך. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון, בכתב ידו, כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1928 על ידי מר אנטון לוריה, וינה. ; 2. תצלום דיוקנו של מאוריצי גוטליב, נשען על גבי עמוד. כפי הנראה, שועתק תצלום זה מתצלום מקורי אחר. על התצלום, אשר הופק בעיר ורשה, םולין, לא צויין תאריך כלשהו. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1938 על ידי חברת דורשי האוניברסיטה בוורשה.

כותר גוטליב, מאוריצי.:
כותרים נוספים Maurycy Gottlieb
שנה ca. 1880
הערות File Record
1856-1879. צייר
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 12
מספר מערכת 990027657190205171
קישורים גוטליב, מאוריצי.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?