חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אברהם בר גוטלובר: הדפס חלבון מסוג Cabinet card, גווני חום, 11X16 ס"מ. התצלום הופק בעיר ביאליסטוק, קרוב לוודאי על ידי יוסף חזנוביץ', אשר תרם אותו לאוספי הספרייה הלאומית. בתיק גם: העתק מוקטן של אותו תצלום דיוקן, הכולל גם את צילום חתימת ידו של גוטלובר, נתרם גם הוא על ידי חזנוביץ', וכן העתק בשחור לבן של גלויה ובה דיוקן גוטלובר, ללא תאריך.

כותר גוטלובר, אברהם בר.
כותרים נוספים Abraham Ber Gottlober
שנה ca. 1880-1900
הערות File Record
1811-1899. סופר ומשורר ביידיש ובעברית מדור ההשכלה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 03 10
מספר מערכת 990027657150205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?