חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום דיוקנו של אברהם ברקוביץ' ("אברהם קאליכניק"): הדפס כסף, שחור לבן, 9X13 ס"מ. אל התצלום מודבק גזיר עתון מתוך "אונזער צייט", קעשענעוו, 1 בספטמבר 1932, ובו מאמר על תולדות ברקוביץ' תחת הכותרת: "אברהם בערקאוויטש". על פי הרישומים בגב התצלום, הוא נתרם לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי על ידי מערכת העתון "אונזער צייט" בעיר קישינב, באמצעות ידידי הספרייה שם.

כותר ברקוביץ, אברהם.
שנה 1932
הערות File Record
1856-1929. חזן ומוסיקאי יהודי בעיר קישינוב, בסרביה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 250
מספר מערכת 990027653590205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?