קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו דיוקן הרב שמואל ברנשטיין: ליתוגרפיה, שחור לבן, 225X335 מ"מ, על גבי נייר המודבק לקרטון. תחת דיוקנו של ברנשטיין, שיר עברי בחרוזים עם אקרוסטיכון של שמו, ותחתיו הכתובת: "תאר איש צדיק תמים הרב הגאון הגדול שלשלת היחס נודע לשם לתפארת ולתהל[ה] כמור"ר שמואל ס"ט בן הרב הגאון הגדול מוהר"ר יששכר בער בערנסטיין זצלה"ה אב"ד ור"מ רעה צאן קדשים קהל ישראל אשכנזים בעיר אמסטרדם יע"א. על הדיוקן חתימת האמן, M. C. de Vries - דה פריז. על ההדפס, שהופק, קרוב לוודאי באמשטרדם, לא מצויין תאריך הפקתו, אך יש לשער כי הוא הודפס בחייו של הרב ברנשטיין. ; 2. הדפס ובו דיוקן הרב שמואל ברנשטיין, זהה לדיוקן בהדפס שלעיל: שחור לבן, 21X26 ס"מ. בתחתית ההדפס צויין שם המדפיס: H. R. Gans. תחת דיוקנו של ברנשטיין בהדפס זה, נדפסו דברי שבח לזכרו, באותיות עבריות מרובעות, וכן תאריך פטירתו וקבורתו. בגב ההדפס חותמת בעלות של יוסף חזנוביץ', אשר תרם הדפס זה לבית הספרים הלאומי.

כותר ברנשטין, שמואל בן יששכר בריש.
כותרים נוספים Samuel Berenstein
שנה ca. 1800-1835
הערות File Record
1767-1838. רב קהילת האשכנזים באמשטרדם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 239
מספר מערכת 990027653430205171
קישורים ברנשטין, שמואל בן יששכר בריש.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?