חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אדוארד ברנשטיין: הדפס חלבון בפורמט Carte de visite, גווני חום, 6X10 ס"מ, הופק בעיר ברלין, בערך 1870. ; 2. גליון של העתון Der Gemeindebote, מוסף של העתון Allgemeinen Zeitung des Judentums מיום 5 באפריל 1912, ובו מאמר לזכרו של אהרן דוד ברנשטיין, אשר בו משולב תצלום דיוקנו. ; 3. שני הדפסים ובהם ציור דיוקנו של ברנשטיין. אחד מן הדיוקנאות נלקח, קרוב לוודאי, מן העתון Illustrierte Zeitung משנת 1884, והקטע האחר נתרם לאוסף על ידי יוסף חזנוביץ'.

כותר בערנשטיין, אהרן דוד.
כותרים נוספים Aaron David Bernstein
שנה ca. 1870-1912
הערות File Record
1812-1884. מראשי הקהילה הרפורמית בברלין
סופר וחוקר טבע.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 231
מספר מערכת 990027653330205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?