חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. דיוקן רוברט ברני עם העתק חתימת ידו: הדפס מסוג הליוגרויורה, הופק בגרמניה, בערך בשנת 1920. על ההדפס ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1928, על ידי ועדת פרס נובל. ; 2. תצלום דיוקנו של רוברט ברני: הדפס כסף, שחור לבן, 9X12 ס"מ, מודבק על גבי נייר קרטון. בגב התצלום, ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1937, על ידי אלמנתו של ברני, אידה, באמצעות ד"ר קפלון-קגן, קופנהגן. ; 3. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של רוברט ברני, בגווני חום. הופקה כנראה בגרמניה, ללא תאריך. ; 4. תצלום דיוקנו של רוברט ברני: הדפס כסף, שחור לבן, 10.5X15.5 ס"מ, מודבק על גבי קרטון קשיח ועליו הקדשה בחתימת ידו של ברני, מחודש יולי 1914. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי גב' חנה קולב, בחודש אוקטובר 1980. ; 5. כרזה מודפסת בצבע כחול על גבי קרטון ובה תמונת דיוקנו של ברני וקורות חייו, בספרדית. הופקה במסגרת הסדרה: Grandes Figuras Judías de Todas las Epocas שיצאה לאור על ידי הוצאת Tribuna Israelita במקסיקו, בחודש ספטמבר 1948. ; 6. תצלום רפרודוקציה של דיוקן ברני מתוך ספר כלשהו, וכן העתק מוקטן של דיוקנו ודוגמת חתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון.

כותר ברני, רוברט.
כותרים נוספים Robert Barnay
שנה 1914-1948
הערות File Record
1876-1936. חוקר רפואה ממוצא יהודי הונגרי, חתן פרס נובל לשנת 1914
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 223
מספר מערכת 990027653220205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?