חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שמונה תצלומי דיוקן שונים של השחקן לודביג ברני, בהם גם בתפקידיו השונים בתיאטרון. כל התצלומים, הנם בפורמט Carte de visite, בגודל 6X10 ס"מ והופקו בגרמניה, על ידי חברות מסחריות שונות שהפיצו אותם לאספנים. כל התצלומים נתרמו לאוסף על ידי האחיות איזק, ברלין, בשנות העשרים. ; 2. תצלום דיוקן של לודויג ברנאי, מסוג Cabinet card, גווני חום, 11X17 ס"מ, הופק בעיר פרנקפורט, גרמניה. בגב התצלום, הנתון בתוך מעטפה, הקדשה בכתב ידו של ברני, בגרמנית, בדיו, לעלמה אווה כהן, משנת 1880. התצלום נתרם לאוסף על ידי האחיות איזק, ברלין, בשנות העשרים. ; 3. קטע מתוך כתב העת הגרמני Bühne und Welt, מחודש אוקטובר 1899, ובו מאמר על השחקן לודויג ברני המשולבות בו תמונות דיוקנו בתפקידים שונים, בהם המלך ליר. ; 4. הדפס על נייר כרומו ובו תצלום דיוקנו של ברני, בערך משנת 1910, כנראה נתלש מתוך כתב העת הגרמני: Bühne und Welt, כרך XII מס' 16. ; 5. הדפס על פי תחריט של דיוקן ברני והעתק חתימת ידו: נייר, 20X29 ס"מ, ללא תאריך. על התחריט צוין כי הוא נעשה על פי תצלום. ; 6. העתק מוקטן של דיוקן ברני ודוגמת חתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון.

כותר ברני, לודויג. -Ludwig Barnay
כותרים נוספים Ludwig Barnay
שנה ca. 1870-1927
הערות File Record
1842-1924. שחקן תאטרון גרמני ממוצא יהודי-הונגרי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 222
מספר מערכת 990027653200205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?