חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שני תצלומים מקוריים של דיוקן גאורג ברנהרד משנות העשרים של המאה העשרים (הדפסי כסף, שחור לבן, הופקו בגרמניה); הדפסים ובהם דיוקן ברנהרד, בהם קטע מתוך העתון פארווערטס משנת 1936 ובו ידיעה על בואו של ברנהרד לארצות הברית וכן העתק מוקטן של דיוקנו ודוגמת חתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון.

כותר ברנהרד, גאורג. -Georg Bernhard
כותרים נוספים Georg Bernhard
שנה ca. 1925-1936
הערות File Record
1875-1944. עורך העתון הגרמני Vossische Zeitung וחבר הרייכסטאג מטעם המפלגה הדמוקרטית
ממתנגדיו העזים של המשטר הנאצי
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 218
מספר מערכת 990027653130205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?