חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תחריט נחושת ובו דיוקן לודביג ברנה, 11X13 ס"מ. על התחריט מצויין שם האמן, אופנהיים (T. Oppenheim) אך לא מצויינת שנת הפקתו. בגב התחריט, חותמתו של יוסף חזנוביץ', אשר תרם דיוקן זה לבית הספרים הלאומי. ; 2. ארבע גלויות מסוג Visit portrait ובהן תצלומי רפרודוקציה של דיוקן ברנה, הופקו ברוסיה, צרפת וגרמניה, בסוף המאה התשע עשרה. ; 3. תמונות דיוקנו של ברנה, נתלשו מתוך מהדורות שונות של כתביו, בהן גם מתוך הספר: לודויג, ברנה, לודויג מרכוס : ודויים, זכרונות / תרגם מגרמנית ש' פרלמן ; הוצאת לגבולם בהשתתפות מוסד ביאליק, תל אביב, תש"ד. ; 4. שתי גלויות ובהן דיוקן ברנה, על פי ציור מאת מוריץ אופנהיים. אחת הגלויות הופקה ברוסיה, והאחרת בגרמניה. בערך 1900.

כותר ברנה, לודויג.
שנה ca. 1830-1944
הערות File Record
1786-1837. סופר גרמני
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 216
מספר מערכת 990027653110205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?