חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום רפרודוקציה של דיוקן ארנסט ברנדס: הדפס כסף, שחור לבן, 15X23 ס"מ. תחת דיוקנו, נרשם בכתב יד, בדנית, תוארו ותאריך פטירתו. בגב התצלום, ציין אברהם שבדרון כי שורות אלו נכתבו על ידי הנריך לובלינג, העורך הראשי של העתון Politiken, שברנדס נמנה על מייסדיו. תצלום זה נתרם על ידי מערכת העתון בחודש אייר תרצ"ב - 1932.

כותר ברנדס, ארנסט עמנואל כהן.
כותרים נוספים Ernst Immanuel Cohen Brandes
שנה ca. 1930-1932
הערות File Record
1844-1892. כלכלן, סופר ועתונאי בדנמרק
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 211
מספר מערכת 990027653040205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?