חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אמיל ברלינר: הדפס פחם מסוג Cabinet card, שחור לבן, 10X16 ס"מ, הופק בעיר הנובר, גרמניה. תצלום זה הנו, קרוב לוודאי, רפרודוקציה של תצלום עליו חתם ברלינר וציין את השנה, 1896. ; 2. תצלום דיוקנו של אמיל ברלינר: הדפס כסף, שחור לבן, 12X17 ס"מ. על התצלום חתם ברלינר בדיו, והוסיף את המקום והתאריך: ושינגטון, 18 באוקטובר 1928. ; תצלום דיוקנו של אמיל ברלינר, נתון בתוך מעטפת קרטון אפרפרה: גווני חום, 11.5X16.5 ס"מ. התצלום הופק בעיר וושינגטון, כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 4. גזרי עתונות שונים ובהם תצלום דיוקנו של ברלינר. בין היתר, גליון של Bnai Brith Magazine מחודש ספטמבר 1929 ובו כתבה מצולמת על ברלינר

כותר ברלינר, אמיל.:
כותרים נוספים Emile Berliner
שנה 1896-1929
הערות File Record
1851-1929. מהנדס ממוצא יהודי גרמני, ממציא המיקרופון, הפונוגרף והטלפון המודרני
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 204
מספר מערכת 990027652940205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?