חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה ובה דיוקן זישה בריטברט. תחת דיוקנו נדפס: "Siegmund Breitbart, Iron King". הגלויה, בגווני חום, הופקה בעיר ליבק, גרמניה. ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה נראה זישה בריטברט מכופף פרסת סוס: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. על התצלום לא צויין מקום או תאריך הפקתו. ; 3. תצלום של זישא ברייטברד באחד ממופעי הגבורה שלו, כשעל חזהו מונחות אבנים כבדות. הדפס כסף, שחור לבן, 19X25 ס"מ. ; 4. גזיר עתון, מתוך "פארווערטס" 20 באוקטובר 1974, ובו מאמר בשם: 'א ליד וועגן דעם "מאדערנעם שמשון הגיבור" זישע ברייטבארד' ובו משולבים תצלומי דיוקנו של ברייטברד. ; 5. שלוש גלויות מסוג Real photo ובהן תצלומי זישה בריטברט בחליפה ובחזה חשוף. על שתיים מן הגלויות חתימתו בגרמנית, ועל אחת מהן, ביידיש. הדפס כסף, גווני חום ספיה, 9X14 ס"מ. הגלויות צולמו על ידי מ. גרוסמן בעיר וילנה, וניתנו במתנה לאברהם שבדרון על ידי קרובת משפחתו בשנת 1925.

כותר בריטברד, זישה.
כותרים נוספים Siegmund Breitbart
שנה ca. 1922-1925
הערות File Record
1883-1925. ספורטאי ופעלולן יהודי, נודע במופעי הגבורה והפגנת הכח שהציג.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 191
מספר מערכת 990027652750205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?