חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

ליתוגרפיה בגודל 24X35 ס"מ, ובה ציור דיוקנו של הרב יעקב בריט [ר' יאנקעלע קאוונער]. תחת דיוקנו, נדפס בעברית: "לזכר עולם צדיק יהיה! / [ה]רב הגאון החכם הכולל המפורסם בכל קצוי ארץ מו"ה יעקב באריט ז"ל מ"ץ ור"מ בפ"ק ווילנא הנקרא בשם ר' יעקב./ נולד בשנת תקנ"ז כ"א לחדש אלול ונפטר בשם טוב בליל כ"ז אדר ראשון שנת תרמ"ג לפ"ק." על הליתוגרפיה לא מצויינים מקום או שנת ההפקה, אך יש להניח כי היא נדפסה בעיר וילנה סמוך מאוד לפטירתו של הרב בריט.

כותר בריט, יעקב.
שנה ca. 1883
הערות File Record
1797-1883. מרבני וילנה, אב בית הדין של הקהילה
מתמטיקאי ואסטרונום.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 190
מספר מערכת 990027652730205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?