חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופ' יעקב ברט, מסוג Cabinet portrait: שחור לבן, 11X17 ס"מ, הופק בעיר ברלין. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי אלמנתו של ברט, באמצעות פרופ' בר. ; 2. שני עותקים זהים של ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של פרופ' יעקב ברט, מאת האמן הרמן שטרוק. הדפס זה יצא לאור בהוצאת Jüdische Presse, Berlin. על ההדפס לא מצויינת שנת הפקתו ; 3. העתק מוקטן של דיוקן יעקב ברט ודוגמת חתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון זיגמונט קצנלסון ; 4. גזיר עתון מתוך Jüdische Presse, מיום 30 באוקטובר 1914, ובו דיוקן יעקב ברט בתוך מאמר הספד לזכרו.

כותר ברט, יעקב. -Jakob Barth.
כותרים נוספים Jakob Barth.
שנה ca. 1895-1927
הערות File Record
1851-1914. מזרחן יהודי גרמני
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 187
מספר מערכת 990027652700205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?