חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנה של חמדה בן יהודה: Cabinet card, שחור לבן, 9X17 ס"מ, הופק בעיר מוהילב ע"נ דניפר, רוסיה, על ידי הצלם פרלמן. על התצלום הקדשה בכתב ידה, לבתה החורגת ימימה: "לימימה היקרה אשר [...] לזכרון נצח! חמדה / ירושלם, יא אייר א'תתל"ד". בגב התצלום, הקדשה מאת ימימה בן יהודה אל פרופ' גוטהולד וייל, בדיו: "ממני להאדון וייל לאות שלום / ימימה בן יהודה / איר א'תתל"ח" [1908]. תחת הקדשה זו הוסיף אברהם שבדרון הערה בעפרון, כי התצלום נתרם לאוסף על ידי פרופ' וייל בשנת 1940

כותר בן יהודה, חמדה. -Hemda Ben-Yehuda
כותרים נוספים Hemda Ben-Yehuda
שנה 1904
הערות File Record
1873-1951. סופרת, עתונאית. רעייתו של אליעזר בן יהודה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 161
מספר מערכת 990027652290205171
קישורים בן יהודה; חמדה.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?