חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום דיוקנו של המדען אלכסנדר בסרדקה. הדפס כסף, שחור לבן, 16X22 ס"מ. התצלום מודבק על גבי נייר ועליו שם, חתימה בעפרון וחותמת הצלם, אנרי מנואל, פריס (Henri Manuel, Paris) וכן חתימת ידו של בסרדקה, בדיו. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי בסרדקה עצמו, בחודש יוני 1929, בהתאם לבקשתו של אברהם שבדרון. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים

כותר בסרדקה, אלכסנדר. -Alexandre Besredka -Александр Бесредка
כותרים נוספים Alexandre Besredka
Александр Бесредка
שנה 1929
הערות File Record
1870-1940. בקטריולוג ומדען יהודי רוסי. פעל בעיקר בצרפת
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 140
מספר מערכת 990027652010205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?