חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של בנטויץ' גזור מתוך עתון ומודבק על גבי קרטון קשיח, שבגבו חותמת של יוסף חזנוביץ'; ללא תאריך. ; 2. תצלום רפרודוקציה של דיוקן בנטויץ': הדפס כסף, שחור לבן, 10X16 ס"מ, ללא ציון מקום או זמן הפקתו. ; 3. תצלום דיוקנו של הרברט בנטויץ': הדפס כסף, שחור לבן, 16X20 ס"מ. התצלום מודבק על גבי נייר ועליו הקדשה בכתב ידו של בנטויץ באנגלית, בדיו, אל בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי, מחודש אפריל 1929. ; 4. תצלום דיוקנו של הרברט בנטויץ' יושב בחלוק, ולצידו אחות רחמניה: הדפס כסף, גווני חום, 7X12 ס"מ. התצלום נתון בתוך מעטפה ועליה נרשם בעברית, בעפרון: "צבי בן מתתיהו בנטויטש לפני מותו" התצלום נתרם לאוסף על ידי מרדכי בן הלל הכהן בשנת 1934

כותר בנטויץ', הרברט.
כותרים נוספים Herbert Bentwich
שנה ca. 1900-1932
הערות File Record
1856-1936. משפטן יהודי אנגלי. מנהיג התנועה הציונית באנגליה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 134
מספר מערכת 990027651390205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?