חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של ש. בן ציון [שמחה אלטר גוטמן]: גווני חום, 9X14 ס"מ. על התצלום חתימת ידו של ש. בן ציון בדיו, על הגלויה לא מצויין מקום או זמן הפקתה. כנראה ארץ ישראל, בערך 1910. ; 2. תצלום דיוקנו של ש. בן ציון: הופק על ידי הצלם שלמה נרינסקי, החתום על התצלום. הדפס כסף, גווני חום, 9X15 ס"מ. הופק בארץ ישראל, בערך בשנת 1920. ; 3. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של ש. בן ציון ודוגמת חתימתו: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. תצלום זה הופק בפולין, כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 4. גלויה בהוצאת "לבנון" ובה תצלום דיוקנו של ש. בן ציון. ; 5. ליתוגרפיה של תצלום ש. בן ציון עומד ליד שולחן עבודתו, מאת הצלם אברהם סוסקין. כנראה נתלשה מתוך ספר או חוברת כלשהי. בערך 1930.

כותר בן-ציון, שמחה.
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1870-1932. סופר עברי ופדגוג.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 120
מספר מערכת 990027651220205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?