חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 1. שני העתקים של גלויה בהוצאת "לבנון" ובה דיוקן בן עמי, בגווני חום ספיה. ; 2. גלויה ובה תצלום מ. בן עמי ודוגמה של חתימת ידו בעברית. שחור לבן, ללא ציון מקום או זמן ההפקה. על הגלויה כתב אברהם שבדרון כי היא נתרמה לאוסף על ידי בן עמי עצמו, בשנת 1924. ; 3. תצלום רפרודוקציה של דיוקן מ. בן עמי משנת 1880: הדפס כסף, שחור לבן, 6X9 ס"מ. על התצלום ציין אברהם שבדרון כי הוא נמסר לאוסף על ידי בנו של בן עמי, בשנת 1950 וכי דיוקן זה פורסם ב"ספר הגבורה בישראל" מאת ישראל הלפרן. ; 4. שבעה תצלומי רפרודוקציה, שחור לבן, 9X13 ס"מ, של תצלומי דיוקנאות בן עמי, מארכיונו האישי. התצלומים המקורייים הנם מסוף המאה התשע עשרה וראשית המאה העשרים, ובהם תצלומים קבוצתיים מן הקונגרס הציוני העשירי, 1911, וכן תצלום מאודסה, בו נראה גם ולדימיר חבקין. העתקים אלה נעשו, קרוב לוודאי, בשנת 1965, בארכיון הציוני המרכזי, ביוזמת בנו של בן עמי, ד"ר מיכה בן עמי.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?