קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ארכיון

תחריט דיוקנו של יהודה לייב בן זאב, מתוך ספרו אוצר השרשים : כולל שרשי הלשון העברית עם פתרון הוראותיהם ... והעתקתם ... מעברית לאשכנזית ומאשכנזית לעברית ... ווין : דפוס אנטאן שמיד, 1816. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוקטן, שחור לבן, של דיוקן זה.

כותר בן זאב, יהודה ליב.
כותרים נוספים Judah Leib Ben Zeev.
שנה ca. 1815-1816
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1764-1811. בלשן עברי.
מספר מערכת 990027651160205171
תיאור תחריט דיוקנו של יהודה לייב בן זאב, מתוך ספרו אוצר השרשים : כולל שרשי הלשון העברית עם פתרון הוראותיהם ... והעתקתם ... מעברית לאשכנזית ומאשכנזית לעברית ... ווין : דפוס אנטאן שמיד, 1816. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוקטן, שחור לבן, של דיוקן זה.
קישורים בן זאב, יהודה ליב.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?