חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמשון בלקינד: הדפס חלבון, שחור לבן, 7X11 ס"מ, הופק על ידי הצלם גאראבד קריקוריאן (Garabed Krikorian) בירושלים. בגב התצלום הקדשה בכתב ידו של בלקינד לאחותו, אולגה בלקינד, מתאריך 16 באוקטובר 1885. ; 2. תצלום דיוקן של שמשון בלקינד, ללא תאריך, כנראה משנות התשעים של המאה התשע-עשרה: הדפס חלבון מסוג Carte de visite, שחור לבן, 6X11 ס"מ, הופק בעיר טרנטו, איטליה. ; 3. רפרודוקציה של תצלום מן המאה התשע עשרה, ובו דיוקן שמשון בלקינד הצעיר, כנראה עוד בזמן לימודיו בבית הספר. הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ, הופק כנראה בשנות ה-30 של המאה העשרים בארץ ישראל. ; 3. שני תצלומי דיוקן של שמשון בלקינד, משנות חייו האחרונות: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב אחד התצלומים נרשם בדיו, בכתב יד: "לשפרה. צולם בחג יובל החמישים למושבה ויובל הבילויים". על התצלומים לא מצויין מקום הפקתם

כותר בלקינד, שמשון.
כותרים נוספים Shimshon Belkind.
שנה 1885-1936
הערות File Record
1864-1937. מראשי תנועת בי"לו וחלוצי העלייה הראשונה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 97
מספר מערכת 990027650940205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?