חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: 1. גלויה ובה ליתוגרפיה צבעונית של ציור דיוקן צבי הירש בלקובסקי, הופקה בעיר סנט פטרבורג בשנת 1903; ; 2. רפרודקציה של גלויה ובה דיוקן צבי בלקובסקי: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ, עם חתימת צבי בלקובסקי בדיו בגב הגלויה והערה בכתב ידו של ד"ר יוסף הגר; ; 3. תצלום דיוקנו של צבי בלקובסקי, משנת 1935: הדפס כסף, שחור לבן, 9X13 ס"מ. בגב התצלום חתימת ידו, בדיו, והתוספת: "בן שבעים". תחת חתימתו הוסיף אברהם שבדרון כי תצלום זה נתרם לאוסף בקיץ 1940 על ידי בלקובסקי עצמו; ; 4. רפרודוקציה של תצלום בלקובסקי, מתוך פרסום כלשהו: הדפס רשת, שחור לבן. ללא ציון תאריך או מקום ההפקה

כותר בלקובסקי, צבי. -Григорий Алексанрович Белковский -Grigorii Aleksandrovich Belkovskii
כותרים נוספים Григорий Алексанрович Белковский
Grigorii Aleksandrovich Belkovskii
שנה 1903-1939
הערות File Record
1865-1948. מנהיג ציוני ומשפטן. ממארגני הקונגרס הציוני הראשון
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 96
מספר מערכת 990027650930205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?