חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: 1. תצלום דיוקנו של ד"ר יוסף שמואל בלוך, גווני חום, 13X20 ס"מ, מוצמד לקרטון מסגרת ועליו שם הצלם אשר הפיק תצלום זה, בעיר וינה. על התצלום לא מצויינת שנת הפקתו. בגב התצלום, הערה בכתב ידו של אברהם שבדרון, כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1926 על ידי נכדו של בלוך, ד"ר גרינולד, תל אביב. ; 2. תצלום דיוקנו של ד"ר יוסף שמואל בלוך, גווני חום, 16X22 ס"מ, מודבק לקרטון מסגרת. בגב התצלום נכתב כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1987 על ידי נכדתו של בלוך, גב' חנה קולב, סן פרנציסקו. ; 3. דיוקן ד"ר יוסף שמואל בלוך, גזור מתוך עתון עברי: תחריט נחושת, 6X10 ס"מ. תחת הדיוקן נכתב: "הרב רבי יוסף שמואל דקטור [!] בלאך נ"י / חבר בבית מועצת הממלכה באויסטריא. על פי החותמת שבגב דיוקן זה, הוא נתרם לבית הספרים על ידי יוסף חזנוביץ ; 4. גזיר עתון גרמני, ובו ציור דיוקנו של בלוך. ללא תאריך. ; 5. תצלום של פסל - פרוטומה של דיוקן יוסף שמואל בלוך, מאת הפסל אמברוזי (Gustinus Ambrosi). הדפס כסף, שחור לבן, 12X16 ס"מ. בגב התצלום הערה בכתב יד, בדיו, כי הפסל המקורי נמצא "בבית הנכאת הלאומי בצלאל" - כיום, מוזיאון ישראל ; 6. רפרודוקציה של תצלום דיוקנו וחתימתו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון

כותר בלוך, יוסף שמואל.
שנה ca. 1890-1980
הערות File Record
1850-1923. רב, עתונאי ומדינאי יהודי באוסטריה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 79
מספר מערכת 990027650730205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?