חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב יוסף ברזניצקי [בערעזניצקי] עטור תפילין וטלית: הדפס חלבון, 7X11 ס"מ. על התשליל ממנו הודפס התצלום נוספה כתובת בעברית: "תואר פני הרב מה"ג וכו' מלא ספרא צדיק מפורסם מעביר על מידותיו מו"ה יוסף שליט"א אב"ד דק"ק זבלודאווא זה שלושים שנה שהיה מקודם בסאקאלקא ובהאראדנא באחו"נ ובברעזין/ בשנת וזאת הברכה בשלישי בחודש אדר ראשון". בגב התצלום נרשם שם המצולם בכתב ידו של יוסף חזנוביץ', אשר הוסיף גם את חותמת שמו בטרם שלח תצלום זה לבית הספרים בירושלים

כותר ברזניצקי, יוסף. -Joseph Bereznitzki
כותרים נוספים Joseph Bereznitzki
שנה 1886
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 72
מספר מערכת 990027650650205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?