חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אדוארד בכר: הדפס כסף, שחור לבן, 85X115 מ"מ, כנראה שעתוק של תצלום מוקדם יותר. בגב התצלום ציין אברהם שבדרון בעפרון, בכתב ידו, כי תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי בן אחיו של בכר, ד"ר פרנץ בכר, פראג. בתיק גם: רפרודוקציה של תצלום דיוקנו וחתימת ידו, מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון זיגמונט קצנלסון

כותר בכר, אדוארד. -Eduard Bacher
כותרים נוספים Eduard Bacher
שנה ca. 1920-1927
הערות File Record
1846-1908. עתונאי, עורך ומוציא לאור של העתון "Neue Freie Presse" בעיר וינה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 61
מספר מערכת 990027650480205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?