חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק:תצלום דיוקנו של מנחם מנדל בייליס, הדפס כסף, שחור לבן,20X25 ס"מ, מודבק על גבי קרטון מסגרת של חנות צילום בניו יורק ועליו הקדשה בעברית מיום 26 באוגוסט 1930; שני קטעים מהעתון Россиянин מן השנים 1913-1914 בהם נראות קריקטורות של בייליס וקטע מהעתון Одесския Новости משנת 1913 בו נראה מנדל בייליס בחצר בית המשפט, נשלחו לספרייה הלאומית על ידי משה הימלפרב מתל אביב בנובמבר 1934; גלויה אשר יצאה לאור באודסה, כנראה לאחר זיכויו של בייליס, ובה נראים בייליס עצמו וחמשת סניגוריו, בהם אוסקר גרוזנברג; קטע מהעתון "דבר" מיום כ"ד תמוז תרצ"ד, סמוך לפטירתו של בייליס, ובו דיוקנו; רפרדוקציה מוקטנת של ציור בייליס בבית המשפט, מתוך עתון גרמני.

כותר ביליס, מנדל. -Менахем Мендель Бейлис -Mendel Beilis
כותרים נוספים Менахем Мендель Бейлис
Mendel Beilis
שנה 1914-1934
הערות File Record
1874-1934. גיבור משפט עלילת הדם בקייב בין השנים 1911-1913
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 50
מספר מערכת 990027650330205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?