חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

קטע מתוך הספר: Gallerie der verdienstvollsten Juden des XIX. Jahrhunderts zunächst aus Oesterreich-Ungarn /herausgegeben von David Löwy. Wien : D. Löwy, part i., p. 9. 1882, ובו מאמר הערכה על מיכאל לזר בידרמן. בראש המאמר ליתוגרפיה של דיוקן בידרמן, שחור לבן, בגודל 24X35 ס"מ, עם דוגמת חתימתו. על קטע זה אין כל ציון מקום או זמן הפקתו. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה של תחריט ובו דיוקן בידרמן: הדפס כסף, שחור לבן, 7X9 ס"מ.

כותר בידרמן, מיכאל לזר.
כותרים נוספים Michael Lazar Biedermann
שנה ca. 1900-1930
הערות File Record
1769-1843. חרט אומן, תכשיטן וסוחר יהודי אוסטרי
מפרנסי הקהילה היהודית בעיר וינה
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 42
מספר מערכת 990027650230205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?