חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

דיוקנאות שונים, בציור ובצילום, של המשורר חיים נחמן ביאליק. בתיק: עשרה תצלומים מקוריים של דיוקן חיים נחמן ביאליק; רפרודוקציות שונות של דיוקנו בציור ובפיסול, בהם מתוך ספרים וכתבי עת וכן תצלומים של אוספים שונים; צילומי ביאליק מתוך עתונים, כתבי עת ופרסומים שונים בדפוס; גלויות ובהן דיוקן ביאליק; תצלומי רפרודוקציה של דיוקנאות מקוריים מאוספי ארכיון בית ביאליק, מכון "גנזים" והארכיון הציוני המרכזי אשר הופקו בשנת 1972, לקראת תערוכת ביאליק בבית הספרים, במלאת מאה שנה להולדתו.

כותר ביאליק, חיים נחמן.:
שנה 1903-1972
מקור The National Library of Israel
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 39
הערות File Record
ראה גם באוסף התצלומים, TM
1873-1934. המשורר העברי הלאומי
היתרים והגבלות שימוש איסור העתקה
מספר מערכת 990027650190205171
סוג הפריט archive
קישורים ביאליק, חיים נחמן.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?