חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שני תצלומי דיוקן של דב בר בורוכוב, שחור לבן, מסוג Carte de visite, אחד מהם הופק בבריסל והשני בעיר וינה. בגב שני התצלומים הקדשה ברוסית, בכתב יד, כנראה של בורוכוב עצמו, משנת 1909 ומשנת 1910, אל ידידו צבי [?]. בתיק גם: שתי גלויות Real photo ובהן תצלומי רפרודוקציה של דיוקנאות בר בורוכוב מראשית המאה העשרים, באחת מהן הוא נראה בחברת שניים מידידיו; גלויה מתחילת המאה העשרים ובה דיוקן ברוכוב, נשלחה אל אברהם שבדרון; ארבע רפרודוקציות, שחור לבן, של דיוקנו, ללא תאריך

כותר בורוכוב, דב בר בן משה אהרן. -Ber Borochow -Бер Борохов
כותרים נוספים Ber Borochow
Бер Борохов
שנה ca. 1909-1950
הערות File Record
1881-1917. מהוגי הציונות הסוציאליסטית
מנהיג תנועת "פועלי ציון" בראשיתה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 02 28
מספר מערכת 990027637940205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?