חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויות, תצלומים מקוריים, תצלומי רפרודוקציה וגזרי עתונות בהם מופיעה דמותו של הסופר שלום אש. בתיק: תצלום דיוקן מסוג Cabinet card ועליו חתימת שלום אש בדיו, בעברית, שחור לבן, 11X16 ס"מ, הופק בלונדון; גלויות שונות עם דיוקן שלום אש; תצלום דיוקן של שלום אש, בערך 1936, הדפס כסף, שחור לבן, 8X11 ס"מ; גזרי עתונות ובהם דיוקנו, בכלל זה תצלום משותף עם הסופר מקסים גורקי וכן קריקטורה מאת יוסף בס, אשר הופיעה בעתון "דבר" בשנת 1936; תצלום רפרודוקציה, שחור לבן, של תצריב מאת הרמן שטרוק; שני תצלומים שחור לבן, 6X9 ס"מ ו-4X4 ס"מ, מעזבון יהודה ליב מגנס, בהם נראית רעייתו של שלום אש וכן שלום אש בחברת רעייתו ויהודה לייב מאגנס, מן השנים 1935-1936. על שני התצלומים הקדשות באנגלית, בכתב ידו של אש

כותר אש, שלום.
כותרים נוספים Sholem Asch
שנה ca. 1900-1970
הערות File Record
1880-1957. סופר יידיש
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 269
מספר מערכת 990027637310205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?