חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום דיוקנו של העתונאי לוי יצחקי הר געש (ארגוס פוסטולסקי): שחור לבן, 9X13 ס"מ, הופק בעיר ויטבסק. בגב התצלום הקדשה בעברית, בדיו, בכתב ידו של המצולם: "לבית הספרים הלאמי והאוניברסיטאי בירושלם/ ויטבסק, רוסיה הלבנה, כ' כסלו תר"ץ / לוי יצחקי הר געש". ליד הקדשה זו הוסיף אברהם שבדרון הערה, בעפרון, כי תצלום דיוקן זה נתקבל בספרייה בלויית מכתב, בחודש ינואר 1930

כותר ארגוס, לוי יצחקי.
כותרים נוספים Louis I. Argus - Postawelski
שנה 1929
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 266
מספר מערכת 990027637260205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?