חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של חיים ארלוזורוב, שחור לבן, 13X19 ס"מ, ללא תאריך ; 2. ציור דיוקנו של חיים ארלוזורוב עם דוגמת חתימתו, דיו וצבעי טמפרה על נייר, 22X16 ס"מ, חתום: "Oman. Bezalel Jerusalem" ; 3. דיוקן חיים ארלוזורוב בתוך מאמר הספד מאת ראש העיר ("מרעיר") מאיר דיזנגוף, הופיע בעתון "דאר היום", 18 ביוני 1933. ; 4. תצלום ארונו של ארלוזורוב ומשמר הכבוד סביבו, מתוך גליון "דבר" מחודש יוני 1933 ; 5. דיוקן חיים ארלוזורוב, גזור מתוך עתון יהודי בגרמנית, ללא ציון תאריך. ; 6. תצלום בו נראה חיים ארלוזורוב על ערש דווי, בתוך ארון מתים, מכוסה תכריכים: הדפס כסף, שחור לבן, 90X140 מ"מ. בגב התצלום הוטבעה חותמת הצלם: "פוטו פלסטיקה" - משה קפלנסקי. תצלום זה הופק בשנת 1933. התצלום הוצא מתוך ארכיון ישעיה תשבי.

כותר ארלוזורוב, חיים.
כותרים נוספים Chaim Arlosoroff
Виктор Хаим Арлозоров
שנה 1929-1933
הערות File Record
1899-1933. עתונאי ומדינאי ציוני
ממנהיגי תנועת הפועלים בארץ ישראל
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 247
מספר מערכת 990027636880205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?