חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויות עם דיוקן ש. אנ-סקי (שלמה זנויל רפפורט), בהוצאת "יהודיה", ורשה, בהוצאת "תל אביב", לודז' וגלויה נוספת אשר בגבה הקדשה מאת חייקל לונסקי, וילנה, אל אברהם שבדרון. ; 2. ארבעה בולים, בלתי מופרדים, עם דיוקן אנ-סקי, ללא ציון מקום או זמן הפקתם. ; 3. תוכנייה של הצגת "הדיבוק" (צווישן צוויי וועלטן) של להקת התיאטרון בווילנה (ווילנער טרופע), כנראה משנות העשרים של המאה העשרים, ובה מודפס תצלום דיוקנו של אנ-סקי. ; 4. תצלום משותף של אנ-סקי עם שמחה שפירא, שחור לבן, 9X13 ס"מ, ללא ציון מקום וזמן הפקה. ; 5. תצלום דיוקנו של אנ-סקי: הדפס כסף שחור לבן, 85X138 מ"מ. בגב התצלום נוספו אישורים רשמיים מטעם השלטונות הבולשביקים כי זהו דיוקנו של אנ-סקי, כנראה לצורך שילוב התצלום בדרכון או בתעודה רשמית אחרת. האישורים הם מן החודשים ינואר-פברואר 1918. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי ויקטור זלקינד.

כותר אנ-סקי, ש.
כותרים נוספים S. An-skii.
Семён Акимович Ан-ский
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1863-1920. אתנוגרף וסופר יהודי רוסי
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 221
מספר מערכת 990027634820205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?