חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

דיוקנאות ותצלומי פסליו של מרדכי מארק אנטוקולסקי, בפורמטים שונים. בתיק: גלויות ובהן דיוקן אנטוקולסקי בצילום ובציור, מתקופות שונות בחייו, בהוצאת "לבנון" ובהוצאה רוסית; גלויות, מהן בפורמט של Real photo, בהן נראים פסליו, ובכלל זה פסל שפינוזה; תצלום דיוקנו של אנטוקולסקי, הדפס חלבון בגווני חום, 16X10 ס"מ; תחריט דיוקנו עם הכתובת: "מרדכי בן מתתיהו אנטוקולסקי", ללא תאריך; תצלומי דיוקנו אשר נגזרו מוך עתונים וספרים, ובכלל זה מתוך עתון רוסי שהופיע ביום פטירתו; הדפס של תצלום מדליון עם דיוקן אנטוקולסקי מאת בוריס ש"ץ ובו כתובת בעברית; תצלום מדליון עם דיוקן אנטוקולסקי מאת בוריס ש"ץ ועליו כתובת הקדשה בצרפתית. חלק מן החומר בתיק זה נאסף על ידי יוסף חזנוביץ

כותר אנטוקולסקי, מרדכי.
כותרים נוספים Марк Матвеевич Антокольский
שנה ca. 1870-1930
הערות File Record
1842-1902. פסל
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 219
מספר מערכת 990027634800205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?