חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של ר' אליעזר מרדכי אלטשולר. שחור לבן, 10X16 ס"מ, הופק בעיר סובאלקי (Souwalki) פולין. על התצלום לא מצויין תאריך הפקתו. בגב התצלום הערות שונות בעפרון, בכתב ידו של אברהם שבדרון, ובכלל זה כי תצלום זה נתרם על ידי בנו של המצולם, זלמן אלטשולר, באמצעות אלתר דרויאנוב, בשנת 1933. בתיק גם: קטע מתוך העתון "דואר היום", מתאריך 20 בספטמבר 1933 ובו מאמר מאת אלתר דרויאנוב על אליעזר מרדכי אלטשולר שבו פוסם גם תצלום דיוקנו שבתיק.

כותר אלטשולר, אליעזר מרדכי בן צבי.
כותרים נוספים Eliezer Mordechai Altschuler
שנה ca. 1900-1910
הערות File Record
1844-1921. סופר ועסקן ציבורי, מראשוני חובבי ציון
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 180
מספר מערכת 990027634020205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?