חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלומים ודימויים שונים של המשורר נפתלי הרץ אימבר. בתיק: תצלום מקורי של נפתלי הרץ אימבר משנת 1906, שחור לבן, 125X165 מ"מ, על התצלום חתימת ידו בדיו; תצלום מקורי של נפתלי הרץ אימבר מתקופת שהותו בארץ ישראל, שחור לבן בגוון חום, בפורמט Carte de visite; תצלום רפרודוקציה של דיוקן נפתלי הרץ אימבר בצעירותו, 70X100 מ"מ, הופק בפולין, אחרי 1912, כנראה על ידי שמריה אימבר; הדפס רפרודוקציה של תבליט מאת בוריס ש"ץ ובו דיוקן המשורר ומילות "התקוה"; שני הדפסי רפרודוקציה של דיוקן אימבר, ללא תאריך או ציון המקור

כותר אימבר, נפתלי הרץ.
שנה ca. 1885-1925
הערות File Record
1856-1909. משורר עברי. מחבר ההמנון הלאומי "התקווה".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 156
מספר מערכת 990027633620205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?