חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: גלויה ובה תצלום דיוקנו של משה אלעזר איזנשטדט. מתחת לדיוקנו, מופיע ציטוט מדבריו, בעברית: "ביד האם עתידת הלאם/ ד"ר מ. א. איזנשטדט". על הגלויה לא מצויין מקום או זמן הפקתה. גלויה זו היא כנראה חלק מסדרה של גלויות עם דמויות אישים ציוניים, אשר הופקו בפולין בראשית המאה העשרים. בתיק גם: תצלום דיוקנו, 11X7 ס"מ, שחור לבן. בגב התצלום, אשר הופק בעיר סנט פטרבורג, חתם איזנשטט את שמו בציון התאריך, 1911.

כותר איזנשטט, משה אלעזר.
כותרים נוספים Moses Eisenstadt
שנה ca. 1900-1918
הערות File Record
1869-1943. חוקר וסופר עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 135
מספר מערכת 990027633300205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?