חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: תצלום בגודל 14X19 ס"מ ובו דיוקן הרב אברהם איינהורן, מודבק על גבי קרטון מסגרת. בגב התצלום חותמת "גנזי יוסף בירושלם" וכן כתובת בעברית: "רבי אברהם ב"ר ישראל איסר איינהארן ראב"ד דק"ק סוחאוואלי פלך גראדנא ברוסיה". על התצלום לא מצויין מקום הפקתו. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה שחור לבן מן התצלום המקורי, ובגבו נכתב בגרמנית, בדיו, כי אברהם אינהורן הוא אביו של פרופסור מ. איינהורן, רופא בניו יורק

כותר אינהורן, אברהם בן ישראל איסר.
כותרים נוספים Abraham Einhorn
שנה 1900-1934
הערות File Record
רב קהילת סוחובוליה, פלך גרודנה, משנת 1862 ועד פטירתו. חובב ציון. נפטר בשנת 1911.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 115
מספר מערכת 990027633020205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?