חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: גלויות ובהן דיוקן אחד העם, בהן גלויות בהוצאת "יהודיה", "לבנון" והקרן הקימת לישראל; תצלומים מקוריים, בהם מסוג Cabinet card, אשר הופקו בתל אביב, לונדון, אודסה וסנט פטרבורג ועל חלקם הקדשות בכתב ידו של אחד העם; גזרי עתונות ובהם תמונות אחד העם; כרזה עם ציור דיוקנו של אחד העם, ללא תאריך או ציון שם האמן

כותר אחד העם. -גינצברג, אשר צבי
כותרים נוספים גינצברג, אשר צבי
Ahad Ha'am
שנה 1890-1927
הערות File Record
אחד העם (אשר צבי גינצברג), 1927-1856. הוגה הרעיונות של הציונות הרוחנית.
תצלומים נוספים ובהם דיוקן אחד העם, ראה גם: אוסף התצלומים
ארכיון אחד העם
ארכיון מרדכי בן הלל הכהן
1856-1927. כנוי לאשר גינצברג. סופר, יוצר הציונות הרוחנית
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 106
מספר מערכת 990027632840205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?