חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

שני דיוקנאות של שמואל-סמואל אונטרמאיר, לקוחים מתוך העתונות: גזיר עתון, כנראה מתוך "אידישע בילדער", תחתיו כתובית ביידיש ובאנגלית, הופיע כנראה בשנת 1933; תצלום דיוקנו של אונטרמאיר על שער כתב העת "האור" - The Light, כרך 10, גליון 1, ספטמבר 1942 - תשרי תש"ג. בגב התמונה מאמר הערכה על סמואל אונטרמאיר

כותר אונטרמאיר, סמואל.
כותרים נוספים Samuel Untermeyer
שנה 1933-1942
הערות File Record
1848-1940. משפטן אמריקאי ומנהיג אזרחי בארצות הברית. נשיא קרן היסוד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 72
מספר מערכת 990027631070205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?