חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: תצלום שחור לבן, בגוון חום ספיה, 9X13 ס"מ, ובו דיוקן הרב ניסים אוחנה. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של הרב אוחנה: "מזכרת נצח לספריה הלאומית מאת הרה"ג נסים בנימין אוחנה, רב ראשי דעיר פורט סעיד (מצרים) בעה"מ [בעל המחבר] ספר תורת אמת תלמוד בבלי בעברית על מסכת בבא קמא, בבא מציעא ובבא בתרא, בסגנון קל ופשוט עם אותות השאלה והתמיהה, המשך ופסיק, התחל ביום ר"ח אדר ב' שנת התרפ"ט ונגמר ביום ח"י לחודש זיו התרצ"ב". תצלום זה נשלח, ככל הנראה, על ידי הרב אוחנה, אל בית הספרים הלאומי בצירוף ספרו

כותר אוחנה, נסים בנימין בן מסעוד.
כותרים נוספים Nissim Benjamin Ohanna.
שנה 1932
הערות File Record
ראה תצלומו גם באוסף התצלומים, TM 2* 4573
1882-1962. סגן ראש הרבנים במצרים. הרב הראשי הספרדי לעיר חיפה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 55
מספר מערכת 990027630640205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?