קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון

בתיק: תחריט מקורי בגודל 255X410 מ"מ, בו נראה דיוקנו של הרב שלמה אאיליון, וכן כתובת בלטינית ובעברית: "צורת שלמה רב מאור עינים/ ישכון באור עליון ארון שמים/ האיר בחכמתו לאומת האל/ לא קם כמותו איש בתוך ישראל". הכתובת בלטינית מציינת את תאריך פטירתו של אאיליון, רב באמשטרדם, בגיל 64, ביום 9 באפריל 1728 - ל' בניסן תפ"ח, וכן תרגום החרוזים ללטינית. ציור דיוקנו זה של אאיליון נעשה בידי האמן ההולנדי יעקב הוברקן - Jacobus Houbraken בן דורו של אאיליון. ההדפס הופק, קרוב לוודאי, בעיר אמשטרדם. בתיק גם: שני העתקים מוקטנים של תחריט זה.

כותר אאיליון, שלמה בן יעקב.
כותרים נוספים Salomon Aelyon
שנה ca. 1728-1730
הערות File Record
1664-1728. רב לקהילות הספרדים בערים לונדון ואמשטרדם. מקורב לחוגי שבתאים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
לטינית
סימול Schwad 02 01 01
מספר מערכת 990027629670205171
קישורים אאיליון, שלמה בן יעקב.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?