חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב אברהם אבלי פוסבלר: הדפס אבן, שחור לבן, 62.5X44.5 ס"מ. תחת הדיוקן, נדפס העתק חתימת ידו שחל פוסבולר, וכן נוספה הכתובת בעברית: "תאר פני הרב הגדול צדיק חכם וענו המפורסם בכל קצוי ארץ, חטר מגזע דוד המלך ע"ה כקש"ת מוהר"ר אברהם אבלי פאסוועלער זצלה"ה בהרב הגאון אברהם שלמה זצ"ל. אשר היה ראב"ד בווילנא שלשים שנה, נולד ערב שבועות תקכ"ב, ונאסף אל עמיו תקצ"ו, י"ג מנ"א, והוד יחוסו מופיע על משפחות ברודא, ברלין, גינצבורג, ז"ק מרגליות, קצינעלבוגין, ראפופורט ועוד, כמבואר בס' תפארת בנים." על ההדפס צויין כי הדיוקן צוייר בידי האמן ולקיביץ' (W.Walkiewicz) וההדפס הופק בידי פליבינסקי (Plewinski), שניהם בעיר ורשה, בשנת 1889.

כותר אברהם אבלי בן אברהם שלמה פוסבולר.:
כותרים נוספים Abraham Abele ben Abraham Solomon.
פרטי ארכיון סדרה 1: שמות משפחה באות א
שנה 1889
הערות File Record
1764-1836. רב קהילת וילנה, ליטא
פרשן ומנהיג רוחני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 01 10
מספר מערכת 990027627790205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?