חזרה לתוצאות החיפוש

The collection includes books and periodicals that relate to Mordecai Manuel Noah, plays by him, and autographed notes.

כותר Mordecai Manuel Noah Collection.: -אוסף מרדכי עמנואל נח
כותרים נוספים Collection of Mordecai Manuel Noah.
אוסף מרדכי עמנואל נח
שנה 1795-1855
הערת ציטוט V. 2718, Mordecai Manuel Noah Collection, Archives Dept, National Library of Israel, Jerusalem
הערות Fonds Record
Mordechai Manuel Noah (1785-1851): an exhibition to mark the 150th anniversary of his Ararat Project, Jewish National and University library, Jerusalem 1975.
Mordecai Manuel Noah (Philadelphia 14.7.1785-New York 22.5.1851), playwright, diplomat, journalist, utopian. From 1813 US consul at Tunis, where he secured release of Americans enslaved
recalled by Monroe because of Judaism, to wide protest. 1825 attempt to found Ararat, Jewish homeland at Grand Island NY. 1827-1828 active in Tammany Hall.
Language note/הערת שפה: The materials are in English.
היסטורית בעלים The collection was owned and presented by Israel Goldstein.
תיאור 0.2 m..
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק V. 2718
מספר מערכת 990027157710205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?