חזרה לתוצאות החיפוש

The archive includes manuscripts and publications in various genres.

כותר Salomon Ludwig Steinheim Archive. -ארכיון שלמה לודויג שטינהים
כותרים נוספים Archive of Salomon Ludwig Steinheim
ארכיון שלמה לודויג שטינהים
שנה 1816-1866
הערת ציטוט ARC. Ms. Var. 399, Salomon Ludwig Steinheim Archive, Archives Department, National Library of Israel, Jerusalem
הערות Fonds Record
Salomon Ludwig Steinheim (Altona or Bruchhausen 6.8.1789-Zurich 19.5.1866) German physician, poet, philosopher. MD Kiel, retired 1845, settled in Rome. Wrote on medicine and natural sciences, mainly on philosophy and religion. Follower of Kant and proponent of Jewish emancipation.
Language note/הערת שפה: The materials are in German.
תיאור 0.3 m..
מתוך Salomon Ludwig Steinheim Archive.
שפה גרמנית
סימול/מספר מדף/סרט/תיק ARC. Ms. Var. 399 Salomon Ludwig Steinheim Archive.
מספר מערכת 990026924130205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?