חזרה לתוצאות החיפוש

בארכיון: התכתבות, טיוטות של מאמרים, דרשות ורשימות שונות. העתקות ממאמרים נדפסים ותדפיסים.

כותר ארכיון זאב יעבץ.
כותרים נוספים Ze'ev Yavetz Archive
שנה 1886-1924
הערת ציטוט ARC. 4* 1602 ארכיון זאב יעבץ, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
זאב יעבץ, סופר והיסטוריון. נולד בפולין 1847. עלה לארץ ישראל ב 1888.היה ממניחי היסוד של החינוך העברי, ופעיל בועד הלשון בשנים 1888-1894. תיאר את חיי החקלאות בארץ. ספרו המרכזי "תולדות ישראל". בשנת 1894 עזב את ארץ ישראל והתיישב בוילנה, אחר כך בגרמניה. בשנותיו האחרונות פעל בלונדון. היה פעיל ביסוד תנועת המזרחי ברוסיה . על שמו כפר יעבץ. נפטר בלונדון 1924.
Language note/הערת שפה: הארכיון בעברית,גרמנית, צרפתית ואנגלית.
היסטורית בעלים נקנה מברוך קנאל מירושלים, במרס 1984.
תיאור 0.80 מטר רץ..
מתוך ארכיון זאב יעבץ.
שפה עברית
גרמנית
צרפתית
אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1602
מספר מערכת 990026756260205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?