קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
צילום: לא ידוע, [בערך 1891-1938]
מתוך: אוסף אברהם שבדרון

אביגדור אפטוביצר (1942-1871), חוקר תלמוד וחכמת ישראל. פרסם מחקרים על ספרות ההלכה והמדרשים. הארכיון כולל מסמכים אישיים, התכתבות, חומרים הקשורים לעבודתו הספרותית והמדעית.

כותר.. ארכיון אביגדור אפטוביצר.
כותרים נוספים English title: Victor Aptowitzer Archive.
שנה 1904-1942
הערות Fonds Record
הערת ציטוט ARC. 4* 1209 ארכיון אביגדור אפטוביצר, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
היקף החומר 0.30 מטר..
מתוך ארכיון אביגדור אפטוביצר.
שפה גרמנית
עברית
סימול ARC. 4* 1209
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי חוקר יהודי בחכמת ישראל. יליד טארנופול שבגאליציה המזרחית. ב 1909-1938 הורה פרשנות המקרא, אגדה ופילוסופיה בבית המדרש לרבנים בוינה. מ 1938 בארץ ישראל. פרסם מחקרים חשובים, על פי רוב בגרמנית ובמקצת בעברית, על ספרות ההלכה והמדרשים, על רעיונות האגדה וצורותיה מתוך השוואה לספרים החיצונים לכתבים של אבות הכנסיה הנוצרית, על זיקת ספרי המשפט של הארמנים והסורים למשפט העברי ועוד.
הערת שפה הארכיון בגרמנית ועברית.
מספר מערכת 990026403020205171
קישורים תמונת ארכיון

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?