חזרה לתוצאות החיפוש

The archive contains letters, documents from the trial, personal documents, posters and caricatures connected to the trial, newspaper clippings.

כותר Alfred Dreyfus archive: -Archive of Alfred Dreyfus 1890-1903
כותרים נוספים Archive of Alfred Dreyfus 1890-1903
ארכיון אלפרד דריפוס
שנה 1890-1903
הערת ציטוט ARC. Ms. Var. 548, Alfred Dreyfus archive, Archives Department, The National Library of Israel, Jerusalem.
הערות Fonds Record
Dreyfus' ketubbah has been transfered to the ketubbah collection: 8* 901/1002
In 1994, the 100th anniversary of the trial, there were exhibitions in Paris, Luxemburg, Geneva and Beit Hatfusoth, Tel Aviv.
Dreyfus was born in Mulhouse, Alsace to a wealthy assimilated family. He joined the general staff of the French army, where he was the only Jew. In 1894 he was falsely accused of treason, court-martialed and convicted. Only in 1906 was he exonerated and reinstated as a major. He fought in World War 1 and became a lieutenant colonel.
Language note/הערת שפה: The material is in French and English.
היסטורית בעלים The material was transfered on July 1, 1975 by Dreyfus' daughter, Ms. Levy and his grandson, Dr. Jean-Louis Levy.
תיאור 0.8 m..
שפה צרפתית
אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. Ms. Var. 548
מספר מערכת 990026114460205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?